Doskonałe szablony CV

Każdy z szablonów został opracowany przez ekspertów zgodnie z zasadami, na które zwracają uwagę rekruterzy. Dzięki sprawdzonym wzorom CV wyróżnisz się wśród innych kandydatów i łatwiej zdobędziesz swoją wymarzoną pracę.

Opinie o nas na Trustpilot

4 z 5
na podstawie 405 opinii
Brakuje mi funkcji zdecydowania
Brakuje mi funkcji zdecydowania, które informacje mogę umieścić na bocznym pasku cv. Chciałam bardziej wyeksponować zakładkę "kursy", tak, żeby była widoczna już na pierwszej stronie, niestety musiałam zrezygnować z wybrango przezemnie szablonu cv i wybrać inny, mniej w moim guście, by w dodatkowych informcjach na pierwszej stronie dodać info o kursach. Poza tym jest ok.
Emma Kosyło • 12 miesięcy temu
Świetna strona bardzo ułatwiająca…
Świetna strona bardzo ułatwiająca napisanie profesjonalnego cv, rożne opcje typów cv dające możliwość dostosowania ich pod kątem różnego rodzaju pracy . Gorąco polecam !
Błażej Wasilewski • ponad 2 lata temu
Dobrze ald do doskonałości brakuje
Nie rozumiem nacisku na podawanie stanowisk na jakie się aplikuje. To jest w liście motywacyjnym. Nie chcę by oceniano mnie po zdjęciu, nie mam już 25 lat, upieracie się przy zdjęciach. Brakuje możliwości zachowania wielu wariantów cv, a to jest kluczowe bo do każdej aplikacji modyfikuje się cv.
Nie ważne • ponad 2 lata temu
Jestem zadowolona
Jestem zadowolona. Szeroki wybór szablonów, szybka realizacja. Dziękuję i pozdrawiam!
Agnieszka Ołenicz • ponad 2 lata temu
Najlepsza aplikacja do tworzenia CV
Najlepsza aplikacja do tworzenia CV, przejrzysta, gdzie istnieje szybka możliwość zmiany danych. Uwielbiam cveasy.
Paulina Jarząb • ponad 2 lata temu

Dlaczego warto korzystać z naszych darmowych szablonów CV?

Szablony CV na CVeasy.pl są perfekcyjnie zaprojektowane, aby pomóc Ci zdobyć kolejne świetne stanowisko. Bez względu na to, czy spieszysz się ze złożeniem aplikacji, czy po prostu nie wiesz, od czego zacząć, nasze szablony CV stanowią solidną podstawę, która sprawi, że Twoje doświadczenie i kwalifikacje zabłysną.

Oto kilka zalet naszych profesjonalnych szablonów CV:

 • Łatwe w użyciu: Stawiamy na doskonały i bezproblemowy dizajn. Dlatego nasze szablony są intuicyjne i łatwe w użyciu, co oszczędza cenny czas podczas tworzenia doskonałego CV.
 • Przyjazne dla ATS (Systemów Śledzenia Aplikacji): Menadżerowie ds. zatrudnienia nie są jedynymi osobami, które ocenią Twoje CV, dlatego nasze szablony stworzyliśmy też z myślą o automatycznych skanerach CV, by były łatwe do odczytania zarówno dla ludzi, jak i dla robotów.
 • Przykładowe zdania stworzone przez sztuczną inteligencję: Nasze szablony połączone są z intuicyjnym kreatorem CV, który ułatwia tworzenie bezkonkurencyjnych CV dzięki funkcjom takim jak generator podsumowań oparty na sztucznej inteligencji oraz przykłady zdań dla setek stanowisk w różnych zawodach.
 • Łatwe do dostosowania w zależności od potrzeb: Każdy kandydat i każde stanowisko pracy są inne, dlatego stworzyliśmy szablony, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Zmień schemat kolorów, dodaj zdjęcie lub dostosuj odstępy między wierszami za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
 • Możliwe do dostosowanie do wszystkich zawodów i branż: Nasza kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych wzorów CV obejmuje zarówno CV proste i minimalistyczne, jak i nowoczesne i profesjonalne – odpowiednie dla każdego stanowiska i branży.
 • Opcje darmowe i premium: Nasze abonamenty próbne i stopniowane ceny oznaczają, że mamy opcję dla każdego. Wypróbuj za darmo lub subskrybuj CVeasy.pl, aby pobrać tyle wersji CV, ile chcesz.
 • Pobieraj CV w formacie Docx lub PDF: Różni pracodawcy wymagają różnych formatów podań o pracę, dlatego stworzyliśmy opcję pobierania wielu naszych szablonów w formacie plików PDF lub Word Docx.

Wybór odpowiedniego szablonu CV

Nasze szablony CV są podzielone na cztery kategorie, które pomogą Ci szybko znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Profesjonalne szablony CV

Nasza kolekcja profesjonalnych szablonów CV to klasyczne style z wypróbowanymi czcionkami i formatowaniem. Te szablony emanują wiedzą i powagą wobec stanowiska, na które aplikujesz. Jeśli pracujesz w dziedzinie prawa, biznesu, edukacji, opieki zdrowotnej, finansów, rachunkowości lub nieruchomości, powinieneś wybrać wzór CV właśnie z tej kategorii.

Kreatywne szablony CV

Jeśli na nowym stanowisku liczy się odwaga, sięgnij po nasze kreatywne szablony CV. Tę kategorię typują czcionki o większych rozmiarach, wpadające w oko nagłówki i śmiałe palety kolorów oraz wzorzyste tła. Te szablony są idealne dla profesjonalistów w zawodach kreatywnych, takich jak artyści, projektanci, fotografowie, aktorzy i inne osoby związane z tą branżą.

Nowoczesne szablony CV

Jeśli potrzebujesz świeżego a jednocześnie profesjonalnego dizajnu doskonałą opcję będą stanowić nasze nowoczesne szablony CV. Te innowacyjne projekty wykorzystują minimalistyczne nagłówki i czyste linie, dodając akcenty, która wyróżnią Twoje CV spośród innych. Skorzystaj z tych szablonów, jeśli pracujesz w branży IT, technologicznej, albo w marketingu, administracji, dziedzinie zasobów ludzkich i sprzedaży.

Proste szablony CV

Jeśli szukasz atrakcyjnego i skutecznego życiorysu, wybierz nasze proste szablony CV. Ich format jest czytelny i zawiera odpowiednią ilość koloru i ciekawych wizualnie akcentów. Jeśli pracujesz w branży hotelarskiej, handlu detalicznym, transporcie, lub jesteś studentem lub stażystą, nasze proste szablony CV będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Co sprawia, że szablon CV jest najlepszy z możliwych?

Najlepsze wzory CV zawierają odpowiednie sekcje i są w taki sposób formatowane, żeby Twoje doświadczenie wpadło w oko. Oto na co zwrócić uwagę przy wyborze kolejnego szablonu CV.

 1. Atrakcyjny nagłówek: Nagłówek CV jest zapewne najważniejszą częścią szablonu, ponieważ to tutaj projekt graficzny odgrywa kluczową rolę. Zawsze wybieraj szablon z nagłówkiem, który wyraźnie pokazuje Twoje imię i nazwisko, oferuje wystarczająco dużo miejsca na dane kontaktowe oraz linki do Twojego profilu na LinkedIn lub profesjonalnego portfolio.
 2. Czytelność: Dobry szablon CV to taki, który łatwo przeczytać. Zależy to od wielu elementów, w tym od czcionki i koloru, a jednym z kluczowych czynników jest równowaga między biała przestrzenią a tekstem. Twoje CV nie powinno sprawiać wrażenia ani pustego ani zbyt przeładowanego informacjami.
 3. Odpowiednia ilość miejsca na informacje o doświadczeniu zawodowym: Wybierając szablon CV, należy zastanowić się nad odpowiednią ilością miejsca na opisanie doświadczenia zawodowego kandydata. Dla kandydatów na średnim i wyższym poziomie odpowiednie będą szablony CV oferujące dużo miejsca na sekcję dotyczącą historii zatrudnienia. Studenci powinni szukać takich projektów, które z łatwością zapełnią zaledwie dwoma lub trzema punktami odnośnie do swojego doświadczenia zawodowego.
 4. Profesjonalne style, rozmiary i kolory czcionek: Styl czcionki powinien być łatwy do odczytania i mieć rozmiar między 10 a 12. Należy także wybierać profesjonalną paletę kolorów, która przyciąga uwagę, prezentując jednocześnie osobę ubiegająca się o pracę jako poważnego kandydata na stanowisko.
 5. Łatwe do dostosowania odpowiednio do potrzeb: Dobry szablon CV musi dać się dostosować do Twoich potrzeb. Wszystkie szablony CVeasy.pl są dostępne w naszym intuicyjnym kreatorze CV, co ułatwia tworzenie i pobieranie różnych wersji życiorysu za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
 6. W odpowiednim formacie: Zapoznaj się dokładnie z opisem stanowiska pracy i pobierz swoje CV w wersji, której oczekuje pracodawca. W przypadku wątpliwości plik PDF jest zazwyczaj najlepszą opcją: można go wysłać zarówno mejlem, jak i wydrukować, czy też zamieścić online w portalu do aplikacji.

Często zadawane pytania na temat CV

Czy kreator CV CVeasy.pl jest darmowy?

Kreator CV CVeasy.pl oferuje opcję bezpłatną, opcję próbną trwającą siedem dni oraz płatne abonamenty. Więcej informacji na temat korzystania z CVeasy.pl za darmo można znaleźć tutaj.

Czego pracodawcy oczekują od CV w 2024 roku?

Pracodawcy poszukują CV, w których kandydaci szybko przechodzą do sedna sprawy, demonstrując, że mają doskonałe kwalifikacje na stanowisko, o które się ubiegają w firmie pracodawcy. Zrób to samo, dostosowując swoje CV do każdego stanowiska, na które aplikujesz. Dowiedz się więcej na temat dostosowywania swojego CV tutaj.

Ile miejsc pracy powinno się wymienić w życiorysie?

Ogólna zasada jest taka, że wymienia się tyle doświadczenia zawodowego, ile się go zdobyło w ciągu ostatnich 10 lat. Jeśli jesteś studentem lub absolwentem, zalecamy uwzględnienie co najmniej trzech miejsc pracy. W miarę postępów w karierze usuwaj z listy mniej istotne stanowiska, aby zrobić miejsce dla bardziej imponujących.

Ile stron powinno mieć moje CV?

Zalecamy, aby Twoje CV obejmowało nie więcej niż jedną stronę praktycznie we wszystkich sytuacjach. Mogą się jednak zdarzać wyjątki w wypadku kandydatów na stanowiska kierownicze oraz osób, których kariera jest szczególnie imponująca.

Co nie powinno się znaleźć w Twoim CV?

To, co powinien zawierać nagłówek CV, często zależy od kraju, w którym szukasz pracy. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie nie powinieneś umieszczać informacji osobistych, takich jak data urodzenia, wiek, stan cywilny czy religia. Zdjęcie nie jest również konieczne, chyba że zamierzasz pracować w branżach, w których wygląd kandydata jest istotny.

Czy powinieneś zamieścić swój adres w CV?

Nie zalecamy zamieszczania adresu zamieszkania w CV, adres e-mail i numer telefonu są zazwyczaj wystarczą. Możesz jednak – jeśli chcesz – zamieścić informacje o województwie lub mieście, w którym mieszkasz.

W ilu punktach zawrzeć informacje na CV?

Każdy wpis dotyczący historii zatrudnienia powinien zawierać 4–5 punktów. Zalecamy umieszczenie co najmniej trzech wpisów w każdym CV, co daje w sumie co najmniej 12–15 punktów.

Czy pracodawcy lubią szablony CV?

Pracodawcy chcą widzieć CV, które są czytelne i zawierają informacje, których szukają. Chociaż szablony CV są przydatnym narzędziem do tworzenia profesjonalnych dokumentów, rekruterom nie spodobają się CV skopiowane z szablonu, które nie zostały odpowiednio dostosowane do opisu stanowiska.

Jak napisać podsumowanie umiejętności i celów zawodowych w CV?

Doskonałe podsumowanie umiejętności i celów zawodowych w CV łączy pozytywne przymiotniki określające osobowość, najbardziej imponujące osiągnięcia zawodowe oraz wszelkie kwalifikacje lub doświadczenie kandydata wymagane do pracy na danym stanowisku.

Jak wymienić umiejętności w CV?

Sekcja Umiejętności w CV to zazwyczaj lista z wypunktowanymi zarówno umiejętnościami technicznymi i specyficznymi dla zawodu (umiejętności twarde), jak i cechami osobowości lub charakteru ( umiejętności miękkie). Przed stworzeniem takiej listy na potrzeby CV zapoznaj się dobrze z opisem stanowiska, aby się zorientować, czego pracodawca oczekuje od pracownika.

Stwórz swoje CV w 15 minut!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Skorzystaj z profesjonalnych, przetestowanych w praktyce szablonów CV, które są zgodne z wymaganiami pracodawców.
Stwórz moje CV
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Skorzystaj z profesjonalnych, przetestowanych w praktyce szablonów CV, które są zgodne z wymaganiami pracodawców.
Stwórz moje CV

Bez wysiłku stwórz CV, dzięki któremu znajdziesz pracę.

Zaoszczędź czas dzięki naszemu prostemu kreatorowi CV w 3 krokach. Na zawsze pozbędziesz się problemów z brakiem weny twórczej lub formatowaniem tekstu w programie Word. Szybko stworzysz CV, które spodoba się pracodawcy.
Ta strona korzysta z plików cookie, by poprawić komfort użytkowania, do przeprowadzania analiz i w celach marketingowych. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na wszystkie pliki cookie zgodnie z naszą Polityka plików cookie iPolityka prywatności.
Zaakceptuj ciasteczka