1. Przykłady CV
 2. Menadżer Projektu
Napisany przez Ivan ShovkopliasIvan Shovkoplias

Przykładowe CV na stanowisko Menadżer Projektu

Sprawdzone CV dopasowane do wymagań danego stanowiska pozwoli Ci zdobyć nową pracę w 2024 roku. Możesz zmienić i edytować przykładowe CV dla Menadżer Projektu, aby z łatwością opracować idealne CV w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że podasz swoje dane i pobierzesz swoje nowe CV - to wystarczy, aby zacząć proces starania się o nowe stanowisko!
4.0
Średnia ocena
71 osób również oceniło przykład
Przykładowe CV na stanowisko Menadżer Projektu
Edytuj to CV

Project managerzy, zwani także kierownikami projektu, dobrze wiedzą, że na całość projektu składa się więcej niż tylko suma poszczególnych jego części. Dlatego też polegają na bardzo konkretnym zestawie umiejętności, który można wykorzystać w praktycznie każdej branży. 

Cveasy.pl może pomóc ci z projektem, jakim jest napisanie CV project managera – mamy ponad kilkadziesiąt poradników pisania CV pod konkretne zawody wraz z przykładami i poradami ekspertów.

Jak napisać CV project managera

Zacznijmy od początku: najłatwiejsza część pisania CV wygląda tak samo w każdej branży i jest nią określenie, co powinno się w nim znaleźć. Oto zestaw podstawowych elementów:

 • Nagłówek CV
 • Podsumowanie zawodowe (albo „ O mnie”)
 • Doświadczenie zawodowe
 • Umiejętności
 • Wykształcenie

Jeszcze zanim przejdziemy do omawiania poszczególnych sekcji, wymienimy kilka ogólnych rad:

 1. Przede wszystkim CV project managera powinno być czytelne. Zachowaj konsekwencję w tworzeniu list i podpunktów. Nie rozpisuj się za bardzo na tematy, które można rozwinąć podczas rozmowy.
   
 2. Przeanalizuj dokładnie ogłoszenie o pracę i dostosuj do niego swoją aplikację. Uwzględnij przy tym wymagania wobec kandydatów, ale także styl firmy. Możesz dopasować do niego szablon własnego CV.
   
 3. Unikaj powtarzania tych samych fraz w różnych fragmentach CV, chyba że kontekst jest inny.
   
 4. Dołóż starań, by umieścić odpowiednią liczbę słów kluczowych dla systemu ATS, ale tak, żeby brzmiały naturalnie i nie zaburzały lektury. Pamiętaj, że zanim twoje CV trafi do człowieka, najpierw „przeczytają“ je maszyny.
Rada eksperta

Jak zdać test systemu ATS?

W wielu naszych poradnikach pisania CV sugerujemy, by odwiedzić stronę pracodawcy i dokładnie przeczytać ogłoszenie o pracę. Jest to szczególnie ważne dla project managera, ponieważ oczekiwania i struktura zarządzania projektami będzie inna dla każdej firmy. W CV project managera najistotniejsze będzie podsumowanie i rubryka z umiejętnościami – to tam zawrzesz słowa kluczowe pomagające pokonać ATS.

Wybór najlepszego formatu CV dla project managera

Najczęściej spotykany format chronologiczny może być odpowiedni dla wielu CV project managerów. Dzięki niemu rekruterzy łatwo zrozumieją twoją historię zatrudnienia, poczynając od ostatniego projektu.

Gdy jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę na rynku pracy, pragniesz zmienić branżę lub twoja przeszłość na stanowisku kierownika projektu nie tworzy linearnej ścieżki zatrudnienia, dobrze będzie przyjrzeć się alternatywnym formatom CV.

Podaj w nagłówku dane kontaktowe

Rekrutacja jest projektem, który obejmuje lekturę dziesiątków CV. Nie utrudniaj zadania rekruterowi i stwórz czytelny, atrakcyjny wizualnie nagłówek. Zapisz w nim:

 • Imię i nazwisko: Oraz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
 • Profesjonalny adres e-mail: Złożony z imienia i nazwiska.
 • Numer telefonu: Upewnij się, że nie masz dziwnej wiadomości poczty głosowej.
 • Lokalizacja: Miejscowość, w której mieszkasz, i ewentualnie informacja o gotowości do relokacji/pracy zdalnej.
 • LinkedIn: Jeśli masz aktualny profil na LinkedIn, podaj do niego link.

W nagłówku powinny się znaleźć wyłącznie informacje, które przydadzą się rekruterowi. Nie ma tam (ani nigdzie indziej w CV) miejsca na twój dokładny adres zamieszkania, wiek, numer PESEL czy inne dane wrażliwe.

Tak
Nie
 • Pieska J.
 • Recepcjonista zmieniający ścieżkę kariery
 • Stan cywilny: kawaler

Wykorzystaj podsumowanie zawodowe

Podsumowanie to jedna z niewielu rubryk CV project managera, gdzie możesz swobodnie opisać szczegóły swojego doświadczenia. Trudno podsumować długą, bogatą w projekty karierę w zaledwie kilku zdaniach. Jeśli jednak ograniczysz się do najtrafniejszych przykładów popartych twardymi danymi, twoje podsumowanie zawodowe zrobi świetne pierwsze wrażenie.

Nie ograniczaj się do pisania, co robisz: opisz jak. Niech osoba czytająca twoje CV wyobrazi sobie twój styl przywództwa. Kierownicy projektów pełnią kluczową rolę, która będzie mieć bezpośrednie przełożenie na sytuację wielu współpracowników. Tak więc te kilka sekund, które rekruterzy spędzą na przejrzeniu twojego CV, musi ich przekonać do wyboru właśnie ciebie.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Może znajdziesz ją w naszych przykładowych CV z innych branż. Czeka na ciebie między innymi CV account managera, CV konsultanta i CV kierownika ds. marketingu.

Poniżej znajdziesz przykładowe podsumowania z CV project managerów na różnych szczeblach kariery. Dostosuj je do swoich potrzeb.

Edytowalny przykład podsumowania zawodowego z CV junior project managera

Sumienny i rzetelny absolwent inżynierii, zafascynowany zwinną metodyką zarządzania projektam i cyberbezpieczeństwem. Szuka możliwości dalszego rozwoju w firmie ceniącej nieszablonowe myślenie i dążenie do perfekcji.

Skopiowane!
Edytowalny przykład podsumowania zawodowego z CV project managera średniego szczebla

Dynamiczny kierownik projektu ze znaczącymi osiągnięciami i 9-letnim doświadczeniem w handlu.  Biegły w ocenie ryzyka i tworzeniu strategii. Dba o wyniki zespołu, a także o panującą w nim atmosferę.

Skopiowane!
Edytowalny przykład podsumowania zawodowego z CV senior project managera

Sześć lat doświadczenia w prowadzeniu kilku projektów równocześnie, poparte wykształceniem biznesowym. Sprawny konsultant i słuchający doradca. Specjalista od oceny i minimalizacji ryzyka w otoczeniu startupowym.

Skopiowane!

Opisz swoje doświadczenie project managera: wszystko według planu

Podczas pisania historii swojego zatrudnienia uwzględnij w CV projekty, które są najbardziej związane z wymarzonym stanowiskiem. Owszem, projekty ukończone dziesięć lat temu mogą być ciekawe, ale twoje CV wyda się dużo bardziej aktualne, gdy posłużysz się świeższymi przykładami.

Głównym celem wielu projektów jest uzyskanie wymiernych zysków – dlatego poprzyj swoje przykłady tak wieloma liczbami i statystykami, jak to tylko możliwe. W swojej historii zatrudnienia nie zapominaj jednak o wątku „ludzkim”. Żaden project manager nie osiągnął niczego w pojedynkę, tak więc opisz, jak motywowałeś swój zespół do pracy nad wspólnym celem.

Zamiast pisać ogólnikowo:

 1. Dbanie o relację z klientem
 2. Zarządzanie zmianami w projekcie wynikającymi ze zmiany priorytetów biznesowych

możesz postawić na konkret i efekty działań:

 1. Budowanie relacji z klientami przez ustalenie optymalnej dla obu stron struktury udzielania informacji zwrotnych i wprowadzania poprawek
 2. Proaktywna komunikacja z zespołem w zakresie zmian i rozwiązywanie potencjalnych konfliktów interpersonalnych.

Poniżej znajdziesz przykładową historię zatrudnienia CV project managera.

Edytowalny przykład rubryki „doświadczenie zawodowe” w CV

Menadżer projektu w Reserved, Gdańsk
Wrzesień 2012 - Obecnie

 • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu terminowej realizacji celów projektu;
 • Wykorzystanie doskonałych umiejętności zarządzania czasem i zadaniami, by z powodzeniem nadzorować i zarządzać projektami od ich koncepcji do ukończenia;
 • Nadzorowanie wizualizacji planów i kierowanie tworzącymi je zespołami;
 • Skuteczne przekazywanie i promocja misji marki poprzez projekty (zwiększenie rozpoznawalności marki o 10% w grupie klientów powyżej 45 roku życia);
 • Opracowanie kluczowych celów projektu i współpraca z zespołami podczas realizacji tych celów.


Junior Project Manager w Ryłko, Kalwaria Zebrzydowska
Wrzesień 2010 - Sierpień 2012

 • Współpraca ze starszym project managerem w celu zdefiniowania celów i ustalenia harmonogramu wykonania projektu;
 • Współpraca z zespołem przy tworzeniu nowych pomysłów na markę i inicjatyw projektów;
 • Zarządzanie programem marketingowym i sugerowanie sposobów na wygenerowanie jak największej liczby klientów;
 • Zarządzanie cyklem pracy w oddziale marketingu.
Skopiowane!

Jak napisać CV project managera bez doświadczenia 

Świat zarządzania projektami może się wydawać przerażający, gdy nie ma się doświadczenia. Ale nie wpadaj w panikę: każdy kiedyś zaczynał! Zastanów się nad swoimi mocnymi stronami i umiejętnościami, które zdobyłeś w innych branżach – co da się wykorzystać na nowym stanowisku? Wymień je, tak by rekruter widział, co wniesiesz do firmy. Cenną cechą project managera jest zdolność do organizacji, którą mogłeś zdobyć nawet w ramach wolontariatu.

Kierowniku projektu, wymień swoje najważniejsze umiejętności

CV kierownika projektu powinno zawierać zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie. Jak stworzyć listę swoich głównych cech? Gdy otrzymujesz feedback metodą 360 stopni, możesz poprosić o przykłady twoich kluczowych umiejętności. Dzięki temu podczas pisania CV project managera będzie ci łatwiej skupić się na ofertach pracy, które najlepiej do ciebie pasują.

Oto lista przykładowych umiejętności, którymi może pochwalić się project manager:
 • Prezentacje
 • Zarządzanie imprezami
 • Planowanie projektów
 • Budżetowanie
 • Doskonałe kompetencje komunikacyjne
  Kreatywność
Skopiowane!

Wpisując swoje kompetencje w CV, podaj przekonujące przykłady oparte na konkretach:

 • Zaplanowałam i monitorowałam realizację budżetu – efekt: projekt zrealizowany przed czasem przy wykorzystaniu 80% środków i zadowoleniu klienta na poziomie 88%.

Poniżej znajdziesz przykładową rubrykę umiejętności w CV project managera.

Edytowalny przykład rubryki „umiejętności”
 • Kompetencje przywódcze
 • Umiejętność zarządzania projektami
 • Doskonałe zdolności komunikacyjne
 • Zdolność adaptacji
 • Wielozadaniowość
Skopiowane!

Opisz wykształcenie i certyfikacje, które czynią cię świetnym project managerem

Project managerzy nierzadko posiadają dyplom z tematyki biznesowej, specjalistycznej branży czy doświadczenie projektowe.

Chociaż zwykle zwraca się większą uwagę na doświadczenie w zarządzaniu projektami, to połączenie wykształcenia i praktyki będzie brane pod uwagę, gdy do wyboru będzie kilkoro kandydatów o podobnych kwalifikacjach. To samo odnosi się do doświadczenia zdobytego w czasie pracy.

Praca project managera ma wiele oblicz, dlatego na twoją korzyść zadziałają:

 1. Powiązane z nowym stanowiskiem szkolenia czy kursy: wytłumacz, jak się łączą z zakresem przyszłych obowiązków.
 2. Wszelkie certyfikaty takie jak PMP, Prince2 czy PMI.
 3. Członkostwo w stowarzyszeniach integrujących środowisko osób zarządzających projektami, np. IPMA Polska, udział w konferencjach branżowych itd.

Poniżej znajdziesz przykładową rubrykę wykształcenia w CV project managera.

Edytowalny przykład rubryki „wykształcenie” 

Studia I i II stopnia na kierunku Master of Business Administration, Wyższa Szkoła Bankowa, Gdańsk
Październik 2004 - Czerwiec 2010

Skopiowane!

Wybierz optymalną kompozycję i układ CV dla project managera

Napisanie świetnego CV jest ważne, jednak project managerzy jak nikt inny rozumieją wagę wyglądu. Wybór najlepszej kompozycji, układu i fontu to kwestia indywidualnego gustu – zawsze celuj w idealny balans między stylem a funkcjonalnością.

Uważaj, by nie zagadać rekrutera na śmierć: postaraj się, by CV miało nie więcej niż jedną-dwie strony i by nie były zapisane drobnym maczkiem. Unikaj tabel, ponieważ mogą okazać się nieczytelne dla systemów ATS, i zawsze zapisuj swoje CV kierownika projektu jako plik PDF. Albo… skorzystaj z gotowych rozwiązań: świetny szablon może w zaledwie kilku kliknięciach przeobrazić twoje niewyróżniające się CV w takie, które zapadnie w pamięć.

Edytowalne przykładowe CV (pełen tekst)

Profil

Dynamiczny kierownik projektu ze znaczącymi osiągnięciami i 9-letnim doświadczeniem w handlu.  Biegły w ocenie ryzyka i tworzeniu strategii. Dba o wyniki zespołu, a także o panującą w nim atmosferę.


Historia zatrudnienia

Menadżer projektu w Reserved, Gdańsk
Wrzesień 2012 - Obecnie

 • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu terminowej realizacji celów projektu;
 • Wykorzystanie doskonałych umiejętności zarządzania czasem i zadaniami, by z powodzeniem nadzorować i zarządzać projektami od ich koncepcji do ukończenia;
 • Nadzorowanie wizualizacji planów i kierowanie tworzącymi je zespołami;
 • Skuteczne przekazywanie i promocja misji marki poprzez projekty (zwiększenie rozpoznawalności marki o 10% w grupie klientów powyżej 45 roku życia);
 • Opracowanie kluczowych celów projektu i współpraca z zespołami podczas realizacji tych celów.


Junior Project Manager w Ryłko, Kalwaria Zebrzydowska
Wrzesień 2010 - Sierpień 2012

 • Współpraca ze starszym project managerem w celu zdefiniowania celów i ustalenia harmonogramu wykonania projektu;
 • Współpraca z zespołem przy tworzeniu nowych pomysłów na markę i inicjatyw projektów;
 • Zarządzanie programem marketingowym i sugerowanie sposobów na wygenerowanie jak największej liczby klientów;
 • Zarządzanie cyklem pracy w oddziale marketingu.


Umiejętności

 • Kompetencje przywódcze
 • Umiejętność zarządzania projektami
 • Doskonałe zdolności komunikacyjne
 • Zdolność adaptacji
 • Wielozadaniowość


Wykształcenie

Studia I i II stopnia na kierunku Master of Business Administration, Wyższa Szkoła Bankowa, Gdańsk
Październik 2004 - Czerwiec 2010

Skopiowane!

Przykładowe CV project managera (sam tekst)

Aby ułatwić sobie decyzje związane z kompozycją i układem CV project managera, zapoznaj się z naszymi szablonami, które łatwo możesz dopasować do swoich potrzeb. Przetestowane szablony cveasy.pl zawierają przykładowe zdania, które łatwo zastąpisz w naszym kreatorze CV własnym tekstem, który przykuje uwagę rekruterów. Czas zacząć projekt „nowa praca”!

Stwórz swoje CV w 15 minut!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Skorzystaj z profesjonalnych, przetestowanych w praktyce szablonów CV, które są zgodne z wymaganiami pracodawców.
Stwórz moje CV
4.0
Edytuj to CV
Udostępnij ten artykuł

Piękne szablony CV

Przekonaj do siebie pracodawców i rekruterów, korzystając z jednego z naszych 25+ eleganckich, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV. Pobierz go jako plik Word lub PDF.
4 z 5
na podstawie 405 opinii na Trustpilot
Skorzystaj z tego szablonuSztokholm resume template
Sztokholm
8 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuNowy Jork resume template
Nowy Jork
4 100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuWiedeń resume template
Wiedeń
2 300 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSydney resume template
Sydney
2 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLondyn resume template
Londyn
3 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuDublin resume template
Dublin
4 100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMoskwa resume template
Moskwa
750 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAmsterdam resume template
Amsterdam
1 800 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMadryd resume template
Madryd
1 600 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSantiago resume template
Santiago
1 300 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSingapur resume template
Singapur
740 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuOslo resume template
Oslo
600 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKapsztad resume template
Kapsztad
60 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuParyż resume template
Paryż
570 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBerlin resume template
Berlin
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuGenewa resume template
Genewa
35 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuVancouver resume template
Vancouver
520 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuTokio resume template
Tokio
360 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMediolan resume template
Mediolan
940 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLizabona resume template
Lizabona
240 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBarcelona resume template
Barcelona
500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKopenhaga resume template
Kopenhaga
100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuChicago resume template
Chicago
160 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRio resume template
Rio
210 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRzym resume template
Rzym
210 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBoston resume template
Boston
120 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonujapońskie CV resume template
japońskie CV
61 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuShokumukeirekisho resume template
Shokumukeirekisho
4 500 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAthens resume template
Athens
150 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBrussels resume template
Brussels
83 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuPrague resume template
Prague
29 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSzanghaj resume template
Szanghaj
52 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuToronto resume template
Toronto
2 100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Ta strona korzysta z plików cookie, by poprawić komfort użytkowania, do przeprowadzania analiz i w celach marketingowych. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na wszystkie pliki cookie zgodnie z naszą Polityka plików cookie iPolityka prywatności.
Zaakceptuj ciasteczka