1. Przykłady CV
 2. McDonald’s
Napisany przez Paul DruryPaul Drury

Przykładowe CV na stanowisko McDonald’s

Sprawdzone CV dopasowane do wymagań danego stanowiska pozwoli Ci zdobyć nową pracę w 2024 roku. Możesz zmienić i edytować przykładowe CV dla McDonald’s, aby z łatwością opracować idealne CV w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że podasz swoje dane i pobierzesz swoje nowe CV - to wystarczy, aby zacząć proces starania się o nowe stanowisko!
4.8
Średnia ocena
63 osób również oceniło przykład
Przykładowe CV na stanowisko McDonald’s
Edytuj to CV

McDonald’s jest wymarzonym pracodawcą dla wszystkich, których pociągają wielkie możliwości awansu i rozwoju. Także inne firmy cenią sobie doświadczenie z „Maka”, bo świadczy ono o wytrwałości i umiejętności współpracy. W drodze do pracy będziesz mieć do pokonania sporo konkurentów – a zatem jak napisać zwycięskie CV do McDonald’s?

Będzie ci łatwiej, gdy najpierw porozglądasz po CVeasy.pl. Mamy kilkadziesiąt przykładów poradników pisania oraz CV dopasowanych do konkretnych zawodów! 

Jak napisać CV do McDonald’s

Zacznijmy od struktury CV dostosowanego do pracy w McDonald’s. Składa się z takich samych elementów co inne tego typu dokumenty. Zawrzyj więc wszystkie typowe rubryki, ale dostosowane pod restaurację ze złotymi łukami:

 • Nagłówek CV
 • Podsumowanie zawodowe (albo „O mnie”)
 • Doświadczenie zawodowe
 • Umiejętności
 • Wykształcenie

Dla uzyskania najlepszych efektów postaw na prostotę w CV. Wykonaj następujące kroki:

 1. Dokładnie przeczytaj ofertę i wynotuj oczekiwania menedżera na danym stanowisku. Podkreśl słowa kluczowe.
 2. Zastanów się, jak twoje dotychczasowe doświadczenie wpisuje się w potrzeby restauracji. Napisz CV tak, by rekruter doskonale zrozumiał, dlaczego się sprawdzisz.
 3. Zadbaj o estetyczny wygląd swojej aplikacji, wybierając odpowiedni szablon CV.
 4. Ostatni raz przejrzyj swoją aplikację pod kątem literówek czy niedokończonych zdań. Upewnij się też, że pojawiają się w niej słowa kluczowe, które wynotowałeś w kroku 1.

Wybór najlepszego formatu CV do pracy w McDonald’s 

W większości przypadków najlepiej, żeby CV do pracy w McDonald’s wykorzystywało odwróconą chronologię. Poznasz ten format, gdy spojrzysz na historię zatrudnienia – kolejne prace powinny być ukazane od najnowszej do najstarszej. 

W naszym przewodniku po formatach CV znajdziesz kilka innych możliwości takich jak oparte na umiejętnościach CV funkcjonalne oraz CV hybrydowe.

Nie zapomnij o danych kontaktowych

Nawet najbardziej zapracowani rekruterzy zerkną na nagłówek CV. Dlatego zadbaj, by jasno pokazywał, kim jesteś i jak się z tobą skontaktować. Podaj:

 • Imię i nazwisko: a obok nich nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
 • Profesjonalnie brzmiący adres e-mail: jeśli masz zabawny adres e-mail, załóż osobną skrzynkę ze swoim imieniem i nazwiskiem.
 • Numer telefonu: sprawdź, jaką masz wiadomość na poczcie głosowej!
 • Lokalizacja: podaj miejscowość, w której mieszkasz.
Tak
Nie
 • Bartek Pandera
 • Licealista
 • Ul. Katowicka 8
 • 41-500 Chorzów
 • 654-226-029
 • [email protected]

Nie musisz podawać rekruterowi swojego wieku, dokładnego adresu czy numeru PESEL. Nie przyda mu się do niczego także informacja o twoim stanie cywilnym. Ogranicz się do informacji, które są naprawdę potrzebne.

Wykorzystaj podsumowanie zawodowe

Niezależnie od tego, czy celujesz w wysokie stanowisko w warszawskim centrum serwisowym Maka, czy też chcesz zostać liderem gościnności restauracji na uboczu, twoje podsumowanie zawodowe powinno pokazywać, dlaczego pasujesz do danej oferty. Masz do wykorzystania 3–5 zdań, które trochę ukażą twoją osobowość. Nie ma na to miejsca w pozostałej części formalnego, opartego na faktach CV.

Podsumowanie zawodowe – zwane także rubryką „ O mnie” – daje menedżerowi restauracji szansę wyczuć, czy nadajecie na tych samych falach. Jak możesz pomóc mu w osiągnięciu celów i wpasować się w kulturę pracy w McDonald’s? Nie ograniczaj się do ogólników, opisz najbardziej istotne osiągnięcia i dodaj dane liczbowe oraz kontekst. 

Wybór, jak się zaprezentujesz, należy oczywiście do ciebie. Zawsze przyjemnie jest jednak skorzystać z inspiracji. Dlatego zerknij na nasze przykładowe CV dla kasjera, baristy czy kelnera.

Dodatkowo poniżej znajdziesz przykład podsumowania zawodowego z CV do pracy w McDonald’s.

Edytowalny przykład podsumowania zawodowego

Godny zaufania entuzjasta pracy zespołowej z trzyletnim doświadczeniem pracy w branży gastronomicznej. Z radością wesprze zespół restauracji McDonald's, zapewniając gościom same pozytywne wspomnienia.

Skopiowane!

Zarysuj swoje doświadczenie zawodowe: zaserwuj odpowiednie składniki 

Wielu pracowników restauracji McDonald’s ma poprzednie doświadczenie w branży gastronomicznej. Nawet pracownicy biurowi tej firmy często mogą się pochwalić przeszłością z restauracji. Kiedy opisujesz swoje doświadczenie, warto pokazać to, co sprawdzi się także w pracy w McDonald’s.

Sukcesy z przeszłości pokazują potencjał. Wymień je zatem w kolejnych podpunktach, unikając ogólników. Zamiast zdań opartych na zadaniach:

 • „Obsługiwałam klientów na sali”
 • „Dbałem o czystość i porządek”
 • „Rozliczałam kasę”

postaraj się podać konkretny opis i przykłady:

 • „Codziennie obsługiwałam ponad 100 gości przychodzących w porze obiadowej”
 • „W trzyosobowym zespole dbałem o czystość zgodnie z wewnętrznymi procedurami”
 • „Rozliczałam utarg, sporządzając codzienny raport dla menedżera – ani razu nie zdarzyły się niezgodności”

Poniżej znajdziesz przykładowy opis doświadczenia zawodowego z CV do McDonald’s.

Edytowalny przykład rubryki „doświadczenie zawodowe”

Kelner w restauracji Chimera, Warszawa
2021 - Obecnie

 • Obsługa kas i przyjmowanie zamówień od ponad 350 klientów dziennie
 • Przygotowywanie i serwowanie posiłków zgodnie ze standardami firmy
 • Utrzymywanie czystości i porządku na sali jadalnej
 • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta


Sprzedawca w H&M, Grójec
Sierpień 2018 - Kwiecień 2019

 • Obsługa klientów i doradztwo przy wyborze ubrań
 • Przyjmowanie i weryfikacja dostaw towarów
 • Dbanie o atrakcyjną ekspozycję i porządek w sklepie
 • Rozliczanie utargu i zamykanie kasy
Skopiowane!

Jak napisać CV do McDonald’s bez doświadczenia

W przypadku stanowisk dla osób bez doświadczenia najbardziej będzie się liczył twój potencjał. Warto zacząć przygotowanie CV do McDonald’s od zerknięcia na wartości tej firmy. Należą do nich uczciwość, sprawiedliwość i rzetelność, jak również troska o pracowników. Zastanów się, jak przejawiają się w praktyce takie wartości i jak twoje dotychczasowe doświadczenia się w nie wpisują. Napisz również o wszelkich kwalifikacjach czy zainteresowaniach, które mogą przydać ci się w pracy pod złotymi łukami.

H3 Wymień umiejętności, które przydadzą się w pracy w McDonald’s

Rubryka „umiejętności” w CV powinna być pełna wyjątkowych kompetencji wspaniałego pracownika, nie przewidywalnych cech przeciętniaka. Zaprezentuj mieszankę umiejętności miękkich i twardych. Pamiętaj przy tym, żeby zawsze umieszczać klienta na pierwszym miejscu, niezależnie od tego, o czym piszesz. Dbanie o komfort gości będzie twoim obowiązkiem w restauracji, więc pokaż już teraz, że to dla ciebie kaszka z mleczkiem!

Oto lista przykładowych umiejętności do pracy w McDonald’s:
 • Obsługa kasy
 • Kultura osobista
 • Praca zespołowa
 • Wytrzymałość
Skopiowane!

Podając umiejętności w CV, możesz posłużyć się konkretnymi przykładami:

Umiejętność pracy zespołowej: Przywołaj sytuację, w której wykazałeś się zdolnością pracy w grupie. Ile osób liczyła grupa? Jakie sukcesy osiągnęliście?

Jeśli potrzebujesz więcej wsparcia, poniżej znajdziesz przykładowe umiejętności podane w naszym CV.

Edytowalny przykład rubryki „Umiejętności” w CV
 • Zaangażowanie
 • Komunikatywność
 • Praca w zespole
 • Znajomość przepisów BHP
Skopiowane!

Opisz wykształcenie i kursy, które przydadzą się w pracy w McDonald’s 

Wykształcenie wymagane do pracy w McDonald’s będzie zależne od stanowiska. Jeśli celujesz w pracę biurową, często wymogiem będzie wykształcenie wyższe. Osoby pracujące w restauracjach spokojnie mogą mieć wykształcenie średnie.

Tak czy inaczej, informacje w rubryce „Wykształcenie” powinny być zamieszczone w odwrotnej kolejności chronologicznej – od najnowszego do najstarszego.

Bardzo ważnym wymogiem są cechy takie jak chęć do pracy, kultura osobista i komunikatywność. Możesz więc pochwalić się tym, co je potwierdzi:

 1. Kursy lub szkolenia – twoja otwartość na nową wiedzę będzie tu ważniejsza od konkretnego tematu szkolenia. Szczególnie cenny będzie jednak np. kurs pierwszej pomocy.
 2. Staże i praktyki – dodatkowy plus, jeśli miały związek z branżą gastronomiczną czy łączyły się z obsługą klienta.

Tak wyglądają informacje o wykształceniu z naszego przykładowego CV pracownika McDonald’s. Możesz rzucić okiem na układ, by zastosować go u siebie.

Edytowalny przykład informacji o wykształceniu w CV

WSB, Warszawa 
Październik 2023 - Obecnie

 • Studia licencjackie na kierunku zarządzanie i administracja


matematyczno-fizyczny, Liceum Ogólnokształcące , Kopernika w Warszawie
2019 - 2023

Skopiowane!

Układ, styl i formatowanie CV

Sednem stołowania się w McDonald’s jest prostota i przystępność. Podąż za tą logiką i unikaj skomplikowanych szablonów CV czy nadmiernie ozdobnych elementów. Kierownik prowadzący rekrutację będzie chciał szybko i sprawnie znaleźć interesujące go informacje: jedna część CV powinna logicznie łączyć się z innymi.

Dąż do estetycznego, uporządkowanego wyglądu. Aby CV nie wydawało się przeładowane treścią, zadbaj o domyślne ustawienia marginesów i odpowiednią interlinię.

Zrezygnuj z dziwnych i nieczytelnych fontów. Ostatecznie najbardziej liczy się twoje doświadczenie i postawa, a nie to, czy oznaczysz kolejne podpunkty fikuśnymi symbolami.

Przykładowe CV do pracy w McDonald’s (sam tekst)

Profil

Godny zaufania entuzjasta pracy zespołowej z trzyletnim doświadczeniem pracy w branży gastronomicznej. Z radością wesprze zespół restauracji McDonald's, zapewniając gościom same pozytywne wspomnienia.


Historia zatrudnienia 

Kelner w restauracji Chimera, Warszawa
2021 - Obecnie

 • Obsługa kas i przyjmowanie zamówień od ponad 350 klientów dziennie
 • Przygotowywanie i serwowanie posiłków zgodnie ze standardami firmy
 • Utrzymywanie czystości i porządku na sali jadalnej
 • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta


Sprzedawca w H&M, Grójec
Sierpień 2018 - Kwiecień 2019

 • Obsługa klientów i doradztwo przy wyborze ubrań
 • Przyjmowanie i weryfikacja dostaw towarów
 • Dbanie o atrakcyjną ekspozycję i porządek w sklepie
 • Rozliczanie utargu i zamykanie kasy


Umiejętności

 • Zaangażowanie
 • Komunikatywność
 • Praca w zespole
 • Znajomość przepisów BHP


Wykształcenie

WSB, Warszawa 
Październik 2023 - Obecnie

 • Studia licencjackie na kierunku zarządzanie i administracja


matematyczno-fizyczny, Liceum Ogólnokształcące , Kopernika w Warszawie
2019 - 2023

Skopiowane!

Marzysz o dołączeniu do „Maka”? Wybierz jeden z naszych bezpłatnych szablonów zaprojektowanych przez ekspertów CVeasy.pl i nie martw się o układ graficzny, estetykę ani formatowanie. Wszystko to się poukłada, gdy wskażesz wybrany wzór. Następnie po prostu przejdź do naszego kreatora CV i weź się do dzieła!

Stwórz swoje CV w 15 minut!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Skorzystaj z profesjonalnych, przetestowanych w praktyce szablonów CV, które są zgodne z wymaganiami pracodawców.
Stwórz moje CV
4.8
Edytuj to CV
Udostępnij ten artykuł

Piękne szablony CV

Przekonaj do siebie pracodawców i rekruterów, korzystając z jednego z naszych 25+ eleganckich, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV. Pobierz go jako plik Word lub PDF.
4 z 5
na podstawie 405 opinii na Trustpilot
Skorzystaj z tego szablonuSztokholm resume template
Sztokholm
8 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuNowy Jork resume template
Nowy Jork
4 100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuWiedeń resume template
Wiedeń
2 300 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSydney resume template
Sydney
2 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLondyn resume template
Londyn
3 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuDublin resume template
Dublin
4 100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMoskwa resume template
Moskwa
750 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAmsterdam resume template
Amsterdam
1 800 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMadryd resume template
Madryd
1 600 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSantiago resume template
Santiago
1 300 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSingapur resume template
Singapur
740 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuOslo resume template
Oslo
600 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKapsztad resume template
Kapsztad
60 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuParyż resume template
Paryż
570 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBerlin resume template
Berlin
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuGenewa resume template
Genewa
35 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuVancouver resume template
Vancouver
520 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuTokio resume template
Tokio
360 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMediolan resume template
Mediolan
940 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLizabona resume template
Lizabona
240 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBarcelona resume template
Barcelona
500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKopenhaga resume template
Kopenhaga
100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuChicago resume template
Chicago
160 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRio resume template
Rio
210 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRzym resume template
Rzym
210 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBoston resume template
Boston
120 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonujapońskie CV resume template
japońskie CV
61 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuShokumukeirekisho resume template
Shokumukeirekisho
4 500 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAthens resume template
Athens
150 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBrussels resume template
Brussels
83 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuPrague resume template
Prague
29 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSzanghaj resume template
Szanghaj
52 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuToronto resume template
Toronto
2 100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Ta strona korzysta z plików cookie, by poprawić komfort użytkowania, do przeprowadzania analiz i w celach marketingowych. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na wszystkie pliki cookie zgodnie z naszą Polityka plików cookie iPolityka prywatności.
Zaakceptuj ciasteczka