1. Przykłady CV
 2. Uczeń szkoły średniej
Napisany przez Susan ShorSusan Shor

Przykładowe CV na stanowisko Uczeń szkoły średniej

Sprawdzone CV dopasowane do wymagań danego stanowiska pozwoli Ci zdobyć nową pracę w 2024 roku. Możesz zmienić i edytować przykładowe CV dla Uczeń szkoły średniej, aby z łatwością opracować idealne CV w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że podasz swoje dane i pobierzesz swoje nowe CV - to wystarczy, aby zacząć proces starania się o nowe stanowisko!
4.8
Średnia ocena
35 osób również oceniło przykład
Przykładowe CV na stanowisko Uczeń szkoły średniej
Edytuj to CV

Gratulacje! Podjąłeś pierwsze kroki w poszukiwaniu pracy. Prawdopodobnie to twoje pierwsze CV jako ucznia szkoły średniej. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale masz już pewne osiągnięcia, które sprawią, że twoje CV będzie wyróżniać się na tle innych. Ten przykładowy wzór CV ucznia szkoły średniej oraz poradnik pokażą ci, jak wykorzystać swoje doświadczenie, umiejętności i wiedzę – nawet jeśli nigdy nie pracowałeś na „prawdziwym” stanowisku!

Znalezienie pierwszej pracy może wydawać się przytłaczające, ale Resume.io jest tu po to, aby ci pomóc. Nawet jeśli dopiero zaczynasz, nasz zestaw ponad 300 przykładowych CV i poradników (takich jak ten, który czytasz), wraz z profesjonalnymi szablonami CV, kreatorem CV i poradami ekspertów, pomoże ci łatwo stworzyć perfekcyjne CV.

Ten poradnik, wraz z odpowiednimi przykładami CV ucznia szkoły średniej pokażą ci, jak wykorzystać swoje doświadczenie, umiejętności i wiedzę – nawet jeśli nigdy nie pracowałeś na „prawdziwym” stanowisku! Omówiły tu następujące tematy:

 • Perspektywy zatrudnienia dla uczniów szkół średnich.
 • Jak napisać przekonujące CV, które zrobi wrażenie na rekruterach.
 • Pokonanie automatycznych systemów selekcji kandydatów stosowanych w wielu dużych firmach.
 • Wybór odpowiedniego formatu CV
 • Jak zoptymalizować każdą sekcję CV: nagłówek, podsumowanie, wykształcenie, umiejętności i doświadczenie. Dzięki temu możesz:
  • Opisać swoje doświadczenia szkolne w sposób pokazujący umiejętności odpowiednie na pierwsze stanowisko w pracy.
  • Wskazać cechy osobowości, które cię wyróżniają.
  • Skoncentrować się w poszukiwaniach na pracach, które ułatwią ci rozwój w przyszłości.
 • Z wykorzystaniem szablonu stworzyć atrakcyjny format CV, które oddaje twoją osobowość i rozumienie stanowiska.

Zaczynajmy! 

Perspektywy zatrudnienia dla uczniów szkół średnich

Wielu uczniów zadaje sobie pytanie: „Jak znajdę pracę bez doświadczenia?”. Odpowiedź brzmi: każdy, kto teraz pracuje, zaczynał bez żadnego doświadczenia zawodowego. Jakoś trzeba zacząć. Wystarczy trochę czasu i poszukiwań, a znajdziesz pracę, która pozwoli ci rozwinąć swoje umiejętności i zarobić.

Już podjąłeś decyzję o poszukiwaniu pracy. 

Teraz mając narzędzia Resume.io na wyciągnięcie ręki, przeprowadzimy cię przez wszystko, co jest konieczne, aby zrobić pierwsze kroki do sukcesu. Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. 

Jeśli planujesz pracować latem, masz szczęście ze względu na stosunkowo niską konkurencję. Według amerykańskiego Biura Statystyki Pracy (U.S. Bureau of Labor Statistics, BLS) z czasem coraz mniej nastolatków decyduje się na sezonową pracę – w lecie 2018 roku pracowała tylko mniej więcej jedna trzecia  młodych ludzi. Coraz mniej uczniów szkół średnich pracuje również na część etatu w czasie roku szkolnego, więc będziesz pracownikiem poszukiwanym bez względu na to, kiedy chcesz pracować.

Statystyki

Z raportu Brookings Institute opracowanego na podstawie danych BLS w 2000 roku tylko połowa uczniów w wieku 16-19 lat miała pracę w porównaniu do 58% w rekordowym roku 1979. Do 2018 roku odsetek ten spadł i ustabilizował się na najniższym w historii poziomie 35%. 

Świetna pierwsza praca

Bycie poszukiwanym pracownikiem oznacza, że masz wybór. Twoja pierwsza praca prawdopodobnie nie będzie pracą marzeń, ale możesz wybrać taką, która poprowadzi cię we właściwym kierunku na przyszłość. Dotyczy to prawie każdego rodzaju pracy, w jakiej zazwyczaj zatrudnia się uczniów.

Według danych BLS około jedna czwarta pracujących nastolatków ma pracę związaną z przygotowywaniem żywności i obsługą w tym zakresie. W tej branży jest mnóstwo miejsca na wybranie czegoś odpowiedniego dla siebie i myślenie o przyszłości. Nawet jeśli wylądujesz w fast foodzie, możesz wybrać, w której firmie. Przy niewielkim rozeznaniu możesz wybrać pracodawcę, który oferuje szkolenia menedżerskie, elastyczny grafik lub inne korzyści. Ponad 10% pracujących uczniów ma pracę w następujących obszarach:

 • Sprzedaż i wsparcie sprzedażowe;
 • Praca biurowa i administracyjna;
 • Opieka i usługi pielęgnacyjne.

Nie oznacza to, że musisz ograniczać się do tych branż, ale to przykłady obszarów, w których prawdopodobnie spełniasz wymagania. 

Jak napisać CV ucznia szkoły średniej

Brak doświadczenia zawodowego nie stanowi przeszkody do stworzenia imponującego CV! Powinno ono zawierać następujące kluczowe sekcje: 

 • Nagłówek
 • Podsumowanie (zwane także profilem zawodowym lub oświadczeniem osobowym)
 • Wykształcenie
 • Historia zatrudnienia (lub inaczej doświadczenie zawodowe)
 • Umiejętności

Po omówieniu kilku kwestii ogólnych przyjrzymy się bliżej każdemu z wymienionych wyżej elementów CV.

Systemy automatycznej selekcji kandydatów 

Pierwszym i być może najważniejszym faktem, który warto znać podczas poszukiwania pracy, jest to, że większość pracodawców używa systemów automatycznej selekcji kandydatów (ATS). Pracodawcy otrzymują setki CV uczniów szkół średnich na każde wolne stanowisko. Nie mają czasu na przeglądanie ich wszystkich, więc do wstępnej selekcji używają oprogramowania ATS. 

Oznacza to, że musisz znać działanie tych opartych na algorytmach systemów, a także wiedzieć, jak sprawić, by twoje CV przeszło przez taki cyfrowy filtr. Pracodawcy programują swoje oprogramowanie pod kątem skanowania konkretnych umiejętności i cech odzwierciedlonych w kluczowych słowach i zwrotach. Na tej podstawie system ATS skanuje wszystkie CV, nadaje im oceny i je szereguje. Twoje CV przejdzie dalej tylko wówczas, gdy znajdzie się w górnym zakresie ocen. 

Najlepszy format CV dla ucznia szkoły średniej

Jeśli nie masz jeszcze jakiegoś doświadczenia zawodowego, najczęściej używany format chronologiczny nie będzie odpowiedni do zbudowania twojego CV jako ucznia szkoły średniej. Jest to najprostszy sposób na przedstawienie przez kandydata w zorganizowany sposób doświadczenia i kwalifikacji pod nagłówkami pracodawców i datami uporządkowanymi od najnowszych do najstarszych.

Ale dla uczniów lub świeżo upieczonych absolwentów niemających nic lub prawie nic, co można byłoby wymienić w tradycyjnej sekcji doświadczenia zawodowego, doskonałe okażą się inne formaty CV. Wybrany format powinien zależeć od rodzaju pracy i branży oraz od tego, jak najlepiej zaprezentować siebie jako idealnego kandydata. 

W przypadkach gdy dla potencjalnych pracodawców istotne są umiejętności i specjalistyczna wiedza, a być może także dodatkowe zajęcia, najlepszym wyborem jest funkcjonalne CV. Pozwala ono na większą elastyczność, aby w sekcji zatytułowanej „Doświadczenie” wyeksponować na początku najbardziej odpowiednie mocne strony. 

Format hybrydowy lub kombinowany daje jeszcze większą elastyczność. Możesz zintegrować elementy chronologiczne i funkcjonalne w najbardziej odpowiedni sposób, a być może nawet umieścić sekcję „Wykształcenie” wyżej, aby podkreślić swoje szkolne zainteresowania i osiągnięcia. 

Nagłówek

Charakterystyczny nagłówek wyróżni cię spośród innych kandydatów, zapewniając, że twoje CV zostanie zauważone z właściwych powodów. Atrakcyjny projekt sprawi, że CV będzie zachęcać do czytania, a jednocześnie pozwoli szybko zidentyfikować jego właściciela oraz sposoby kontaktu w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Dopilnuj, żeby mieć profesjonalnie brzmiący adres e-mail. Pracodawcy nie będą mieć dobrego zdania o adresie w stylu [email protected]. Najlepszy będzie standardowy format, np. imię (lub inicjały) + nazwisko: [email protected] lub [email protected]. Można założyć, że niektórzy pracodawcy sprawdzą również twoje konta w mediach społecznościowych, więc dopilnuj, żeby zawarte tam treści były przyjazne, niepozbawione szacunku i nadające się dla oczu przyszłego szefa.

Przykładowe podsumowanie w CV: przede wszystkim osobowość

Opisywanie siebie może być trudne, ale nie zniechęcaj się. Masz wiele cech poszukiwanych przez pracodawców. To miejsce, w którym twoja osobowość może zabłysnąć. Podsumowanie CV, składające się z 2–3 zdań (zwane również profilem zawodowym lub oświadczeniem osobowym), to pierwsza sekcja tuż pod danymi do kontaktu. Umożliwia pokazanie odrobiny osobowości i wyjaśnienie cech, które czynią cię świetnym pracownikiem. 

Oto przykładowe pytania, które warto sobie zadać podczas pisania podsumowania:

 • Co czyni mnie dobrym uczniem, kolegą, kolegą z drużyny, członkiem rodziny?
 • Które z moich umiejętności lub cech osobowości pomogły mi w szkole? Czy jestem zorganizowany, kreatywny, odpowiedzialny?
 • Jakie zajęcia, projekty i zainteresowania, które przekładają się na umiejętności zawodowe, mógłbym opisać?

Poniżej znajduje się przykładowe podsumowanie w CV ucznia szkoły średniej, który możesz wykorzystać jako wskazówkę do stworzenia własnej wersji.

Przykładowe podsumowanie w CV z możliwością edytowania

Pracowity i pełen zaangażowania uczeń szkoły średniej z doskonałymi zdolnościami analitycznymi oraz umiejętnościami obsługi klienta. Wykazujący rozwinięte zdolności organizacyjne poparte sukcesami w zarządzaniu wieloma projektami edukacyjnymi i wydarzeniami charytatywnymi. Wielostronny i profesjonalny członek zespołu, chętny do nauki i dalszego rozwoju.

Skopiowane!

Przykładowe umiejętności w CV: zdolności, które pomogą ci dostać pracę

Pracodawcy gotowi zatrudnić osoby bez doświadczenia szukają oznak odpowiedzialności, inicjatywy i chęci uczenia się. Potrzebujesz umiejętności miękkich, zwanych również interpersonalnymi, społecznymi lub umiejętnościami w pracy z ludźmi. Jest to na przykład komunikacja – w tym umiejętność słuchania i przyjmowanie wskazówek oraz uprzejmość – a także sumienność, punktualność i bycie zorganizowanym. 

Oczywiście na twarde umiejętności też jest miejsce w CV. Są to umiejętności pragmatyczne, niezbędne lub cenne dla określonych stanowisk, obsługi narzędzi, programów lub nauk. Przykłady odpowiednie dla ucznia szkoły średniej to np. programowanie komputerowe lub wiedza z zakresu opieki nad dziećmi. 

Mając na uwadze fakt, że system ATS prawdopodobnie przeskanuje twoje CV (chyba że starasz się o pracę u osoby prywatnej lub w bardzo małej firmie), musisz znać słowa kluczowe, które pomogą trafić z CV do rekruterów. Wyniki ankiety Stowarzyszenia na rzecz Zarządzania Zasobami Ludzkimi  wskazały, że rekruterzy wymienili poniższe umiejętności jako najważniejsze dla pracowników na początku kariery:

 • Sumienność i rzetelność (np. punktualność lub dotrzymywanie obietnic) – aż 97% uznało je za konieczne!
 • Uczciwość – 87%
 • Szacunek (wobec klientów i współpracowników) – 84%
 • Umiejętność pracy zespołowej – 83%

Prawdopodobnie w pewnym stopniu masz te umiejętności. Pamiętaj, żeby wymienić je w swoim CV ucznia szkoły średniej. 

Statystyki

Na podstawie ankiety Stowarzyszenia na rzecz Zarządzania Zasobami Ludzkimi stwierdzono, że 78% specjalistów HR wymieniło zorientowanie na klienta – określane również jako „nastawienie na klienta” – jako bardzo ważną lub niezwykle ważną cechę kandydata na stanowisko na początku kariery. 

Poniżej znajdziesz przykładową sekcję „Umiejętności” w CV ucznia szkoły średniej.

Przykładowe umiejętności w CV z możliwością edytowania
 • Doskonałe umiejętności obsługi klienta
 • Silne umiejętności organizacyjne
 • Zaawansowane umiejętności obsługi komputera
Skopiowane!

Przykładowe wykształcenie w CV ucznia szkoły średniej: twoje prawdziwe doświadczenie

Pomyśl o tym w ten sposób: twoja obecna kariera to zdobywanie doświadczenia jako uczeń szkoły średniej. Jest ono prawdopodobnie ważniejsze niż historia zatrudnienia, o ile w ogóle masz jakiekolwiek doświadczenie zawodowe. Potraktuj więc priorytetowo sekcję „Wykształcenie” w swoim CV ucznia szkoły średniej. Umieść ją wyżej na stronie i zamieść tam więcej informacji niż tylko daty i nazwę szkoły.

Rozbuduj osiągnięcia i punkty zainteresowań ze swojej „kariery” uczniowskiej, zaczynając od listy zajęć istotnych dla pracy, o którą się starasz. Chcesz pracować z dziećmi? Podkreśl swoje zajęcia z okresu edukacji wczesnoszkolnej. 

Wymień także wszelkie wyróżnienia i nagrody, a nawet średnią ocen, jeśli jest wysoka. Możesz również wykorzystać sekcję „Wykształcenie” do opisania projektów, z których jesteś dumny, oraz tego, jak odzwierciedlają one twoje umiejętności.

Rada eksperta

Sekcje w twoim CV nie muszą być w tej samej kolejności, co w tym przykładowym CV ucznia szkoły średniej. Umieść najpierw tę, którą uważasz za najważniejszą i która robi najlepsze wrażenie. Tylko pamiętaj, że podsumowanie musi pozostać na górze. 

Przykładowe wykształcenie z możliwością edytowania

I LO im. Mikołaja Kopernika, Łódź 
Wrzesień 2019 - Obecnie 

 • Średnia ocen 4,5
 • Wyróżnienie w konkursie matematycznym 2020
 • 2. miejsce na Wojewódzkiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego 2020
Skopiowane!

HPrzykładowe doświadczenie w CV ucznia szkoły średniej – solidny fundament

Zanim zrezygnujesz z sekcji doświadczenia zawodowego, pamiętaj, że twoje doświadczenie licealne obejmuje wiele możliwości. Pochwal się pracami wykonanymi w ramach zajęć szkolnych czy punktami za wolontariat. Liczą się wszelkie działania, za które byłeś odpowiedzialny! Być może miałeś już płatną pracę – to świetnie! 

H3 Prace lub doświadczenia, które warto uwzględnić

Wszelkie prace w ramach wolontariatu lub projekty dla organizacji społecznych i lokalnych stanowią świetne uzupełnienie CV ucznia szkoły średniej, niezależnie od tego, czy miały miejsce w przeszłości czy trwają obecnie. Wymień każdą pozycję w sekcji „Doświadczenia”, tak jak zrobiłby to każdy inny kandydat – w odwrotnym porządku chronologicznym. Oznacza to, że musisz zacząć od pozycji obecnej lub najnowszej, po czym cofać się do działań najwcześniejszych pod względem dat.

Rada eksperta

Poproś o rekomendację znajomych, którzy już pracują w miejscu, gdzie i ty chciałbyś pracować. Niektóre firmy mają programy rekomendacji, w ramach których nagradzają pracowników, gdy zarekomendowane przez nich osoby zostają zatrudnione. Pracodawcy lubią rekomendacje, ponieważ w ten sposób eliminują część niewiadomych przy zatrudnianiu. Niewiele osób poleci kogoś, kto ich zdaniem nie nadaje się do pracy.

Oto przykład pozycji z sekcji „Doświadczenia” odpowiedniej dla CV ucznia szkoły średniej:

Przykładowe doświadczenie zawodowe w CV z możliwością edytowania

Asystent sprzedawcy w Sklep zoologiczny Twój pupil 
Wrzesień 2020 - Obecnie 

 • Karmienie zwierząt i zapewnianie im stałego dostępu do świeżej wody;
 • Odpowiadanie na pytania klientów i zgłaszanie ewentualnych problemów osobiście lub telefonicznie;
 • Pomoc klientom w wyborze produktów najlepiej odpowiadających potrzebom ich zwierząt;
 • Utrzymywanie czystości w sklepie i dbanie o schludną prezentację towaru;
 • Sumienne prowadzenie dziennika pracy;
 • Doceniony za niezawodność i rekord frekwencji.

 

Wolontariusz w Schronisko dla zwierząt, Łódź 
Sierpień 2019 - Sierpień 2020 

 • Wykonywanie prac administracyjnych i biurowych w zależności od potrzeb;
 • Wsparcie dla personelu biura;
 • Obserwacja zwierzęta pod kątem objawów choroby i zgłaszanie symptomów przełożonym;
 • Tworzenie profili internetowych zwierząt dla potencjalnych adoptujących;
 • Zbieranie i rejestrowanie opłat za adopcję.
Skopiowane!

H2 Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne: ukryta moc

Ta sekcja CV nie jest obowiązkowa, ale potencjalnie niezwykle wartościowa. Jako uczeń szkoły średniej możesz poświęcać dużo czasu i wysiłku na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, demonstrując swój udział i zaangażowanie. Mogą okazać się szczególnie istotne, jeśli będą ilustrować twoje zainteresowania związane z pracą, o którą się starasz. 

Stworzenie pełnej listy dodatkowych zajęć jest samo w sobie warte wysiłku. Może utwierdzić cię w wyborze umiejętności i cech osobowości, które należy wyróżnić w innych sekcjach CV. Może również doprecyzować rodzaj pracy, o jaką chcesz się ubiegać, i skłonić do skoncentrowania poszukiwań na branży pasującej do twoich zainteresowań pozalekcyjnych. 

Każda taka lista zawierająca najważniejsze informacje – dotyczące umiejętności, zajęć czy potencjalnych miejsc pracy – może być dla ciebie pomocna. To narzędzie wizualne, które na pierwszy rzut oka pokazuje, czego szukasz, a następnie ułatwia wybór najbardziej odpowiednich przykładów CV do twojej aktualnej wersji. 

Kiedy warto dodać tę sekcję

Jeśli jesteś osobą energiczną i uczestniczysz w wielu zajęciach pozalekcyjnych, być może związanych z osiągnięciami, pomyśl o dodaniu osobnej sekcji w swoim CV, żeby je tam umieścić. 

Pokazują one twoje talenty, determinację i umiejętności zarządzania czasem. To kolejny sposób na wprowadzenie odrobiny swojej osobowości do CV. 

Przykładowe dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z możliwością edytowania

Tak

Dodaj tę sekcję, jeśli jesteś aktywnym członkiem lub pełnisz jakieś funkcje w klubie, drużynie sportowej itp. Jest to szczególnie ważna, jeśli możesz wykazać się przywództwem lub osiągnięciami na wysokim poziomie.

Nie

Nie dodawaj tej sekcji tylko po to, by wypełnić skromnie wyglądające CV. Zamiast tego spróbuj wzbogacić pozostałe sekcje.

Układ, projekt i formatowanie CV: prostota wygrywa

Chcesz koniecznie pochwalić się zdolnościami artystycznymi? Może kusić cię, żeby wyróżnić się z tłumu poprzez dodanie jaskrawych kolorów do swojego projektu CV ucznia szkoły średniej. Ale jeśli nie ubiegasz się o stanowisko grafika czy inne miejsce pracy w branży kreatywnej, lepiej trzymaj się prostego, schludnego i eleganckiego wyglądu CV. Postaraj się zapewnić takie pierwsze wrażenie, które łączy w sobie czytelność i atrakcyjny wygląd.

Jeśli chodzi o układ, projekt i formatowanie CV ucznia szkoły średniej, prostota nie wyklucza kreatywnych wyborów.

Dlaczego warto użyć szablonu?

Jeśli nie masz jeszcze rozwiniętego zmysłu projektowania graficznego i odpowiednich umiejętności komputerowych, skorzystanie z szablonu CV będzie najlepszym rozwiązaniem.

Resume.io oferuje cztery kategorie szablonów CV, z których każdy może posłużyć uczniowi szkoły średniej do stworzenia profesjonalnego i atrakcyjnego efektu. Na początku wybierz jedną z przedstawionych kategorii stylu, a następnie konkretny układ: prosty, profesjonalny, nowoczesny lub kreatywny. 

Jedną z korzyści z użycia szablonu CV jest uniknięcie błędów formatowania, które sprawiają, że CV wygląda niechlujnie lub niekompletnie. Korzystanie z kreatora CV na Resume.io ułatwia tworzenia CV na każdym kroku. 

Rada eksperta

Jeśli wklejasz CV do programu komputerowego, najpierw zapisz je jako plik tekstowy, aby pozbyć się tych dziwnych znaczników formatowania.

Personalizacja

Jak już wcześniej podkreślaliśmy, podstawowa zasada układu, projektu i formatowania CV brzmi: trzymaj się prostego i uporządkowanego wyglądu! Użycie jednego z naszych szablonów i kreatora CV wyeliminuje wszelkie domysły. Mimo to nadal masz miejsce, by nadać swojemu CV stylowej wyjątkowości. 

Wbrew powszechnej opinii Times New Roman nie jest jedyną profesjonalnie wyglądającą czcionką. Wypróbuj Garamond, Georgia, Helvetica, Cambria lub Calibri. 

Jeśli wybrany szablon używa koloru, możesz go zmienić. Ale powstrzymaj chęć dodawania większej liczby kolorów. Jeden niewielki akcent wystarczy. Tekst natomiast powinien być czarny. Najważniejsza zasada układu CV brzmi: trzymaj się prostoty i porządku!

Oto typowe błędy występujące w CV, których należy unikać:

Ponieważ jest to być może twoje pierwsze CV, koniecznie dokładnie je sprawdź i popraw w razie potrzeby. Poproś także rodzica, nauczyciela lub znajomego o korektę. Druga para oczu zawsze się przydaje i prawie zawsze pomaga. Oto przykładowe błędy:

 • Brakujące lub błędne słowa
 • Powtarzające się wyrazy
 • Błędy w pisowni
 • Błędy gramatyczne lub interpunkcyjne
 • Niespójny lub błędny czas
  • Jeśli robisz coś obecnie, używaj czasu teraźniejszego.
  • Jeśli zrobiłeś coś w przeszłości, użyj czasu przeszłego.

Kluczowe wskazówki dotyczące CV ucznia szkoły średniej

 1. Skuteczne CV ucznia szkoły średniej może znacznie ułatwić znalezienie pierwszej pracy.
 2. Pracodawcy rozumieją brak doświadczenia i zamiast tego interesują się umiejętnościami miękkimi, które prawdopodobnie posiadasz.
 3. Podkreśl własne umiejętności miękkie wraz z umiejętnościami twardymi (praktycznymi) w sekcji „Podsumowanie” swojego CV ucznia szkoły średniej.
 4. Używaj słów kluczowych, które prawdopodobnie zostaną przeskanowane i ocenione przez oprogramowanie selekcyjne.
 5. W przypadku CV w tym momencie twojego życia sekcja dotycząca doświadczenia może zawierać więcej informacji niż tylko te związane z pracą.
 6. Do tego momentu twoją „karierą” jest nauka w szkole, zatem wypełniając tę sekcję CV, wykorzystaj swoje doświadczenia szkolne.
 7. Skorzystaj z naszego kreatora CV, aby przejrzeć przykładowe proste CV, a następnie dostosuj szablon, który do Ciebie przemawia.
 8. Sprawdź, czy w twoim CV nie ma błędów, oraz czy jego format prezentuje się atrakcyjnie i profesjonalnie.
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Skorzystaj z profesjonalnych, przetestowanych w praktyce szablonów CV, które są zgodne z wymaganiami pracodawców.
Stwórz moje CV
4.8
Edytuj to CV
Udostępnij ten artykuł

Piękne szablony CV

Przekonaj do siebie pracodawców i rekruterów, korzystając z jednego z naszych 25+ eleganckich, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV. Pobierz go jako plik Word lub PDF.
4 z 5
na podstawie 405 opinii na Trustpilot
Skorzystaj z tego szablonuSztokholm resume template
Sztokholm
8 700 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuNowy Jork resume template
Nowy Jork
4 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuWiedeń resume template
Wiedeń
2 200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSydney resume template
Sydney
1 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLondyn resume template
Londyn
3 700 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuDublin resume template
Dublin
3 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMoskwa resume template
Moskwa
730 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAmsterdam resume template
Amsterdam
1 700 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMadryd resume template
Madryd
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSantiago resume template
Santiago
1 300 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSingapur resume template
Singapur
720 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuOslo resume template
Oslo
580 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKapsztad resume template
Kapsztad
57 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuParyż resume template
Paryż
550 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBerlin resume template
Berlin
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuGenewa resume template
Genewa
33 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuVancouver resume template
Vancouver
510 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuTokio resume template
Tokio
350 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMediolan resume template
Mediolan
930 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLizabona resume template
Lizabona
230 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBarcelona resume template
Barcelona
490 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKopenhaga resume template
Kopenhaga
100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuChicago resume template
Chicago
150 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRio resume template
Rio
200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRzym resume template
Rzym
200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBoston resume template
Boston
120 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonujapońskie CV resume template
japońskie CV
52 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuShokumukeirekisho resume template
Shokumukeirekisho
3 400 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAthens resume template
Athens
110 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBrussels resume template
Brussels
69 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuPrague resume template
Prague
18 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSzanghaj resume template
Szanghaj
30 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuToronto resume template
Toronto
2 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Ta strona korzysta z plików cookie, by poprawić komfort użytkowania, do przeprowadzania analiz i w celach marketingowych. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na wszystkie pliki cookie zgodnie z naszą Polityka plików cookie iPolityka prywatności.
Zaakceptuj ciasteczka