1. Przykłady CV
 2. Nauczyciel
Napisany przez Ivan ShovkopliasIvan Shovkoplias

Przykładowe CV na stanowisko Nauczyciel

Sprawdzone CV dopasowane do wymagań danego stanowiska pozwoli Ci zdobyć nową pracę w 2024 roku. Możesz zmienić i edytować przykładowe CV dla Nauczyciel, aby z łatwością opracować idealne CV w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że podasz swoje dane i pobierzesz swoje nowe CV - to wystarczy, aby zacząć proces starania się o nowe stanowisko!
4.5
Średnia ocena
32 osób również oceniło przykład
Przykładowe CV na stanowisko Nauczyciel
Edytuj to CV

Nauczanie zawsze było ważną i pełną wyzwań ścieżką kariery. Zawód nauczyciela to również jeden z najbardziej fascynujących zawodów zapewniających finansową stabilność. Praca nauczyciela może być satysfakcjonująca, a także angażować emocjonalnie i intelektualnie. Wraz ze ewoluującą praktyką edukacyjną ambitni nauczyciele muszą się nieustannie dokształcać i dostosowywać do zmian. Dzięki odpowiedniemu podejściu do zawodu oraz świetnemu CV możesz objąć stanowisko, które zapewni Ci zarówno satysfakcję z pracy, jak i odpowiednią płacę. Ten poradnik dotyczący CV nauczyciela ma na celu Ci w tym pomóc.

Udoskonal swoje CV, by poradziło sobie z ATS

Systemy śledzenia kandydatów (ATS) to zautomatyzowane aplikacje używane przez większość średnich i dużych firm do przetwarzania setek, a nawet tysięcy życiorysów, zanim dotrą one do rekruterów i menedżerów ds. zatrudnienia. Większość systemów ATS skanuje i klasyfikuje życiorysy pod kątem słów kluczowych. Wyrażenia te mogą być związane z certyfikatami/dyplomami, konkretnymi umiejętnościami lub cechami, doświadczeniem zawodowym itd.

Oprogramowanie ATS bywa stosowane przez instytucje zajmujące się edukacją. Wiele szkół korzysta z oprogramowania do zarządzania szkołą, które pomaga we wszystkich operacyjnych aspektach edukacji. Programy te często mają wbudowany ATS.

Wybór odpowiedniego formatu CV i wzoru CV

Niezwykle ważny jest format, który wybierzesz dla swojego CV. To, jak wygląda Twój życiorys, wpłynie zarówno na to, czy przejdzie on przez selekcję ATS, jak i na to, jak wiele uwagi i czasu poświęci mu rekruter. Podobnie jak w przypadku użycia słów kluczowych i podsumowania celów i umiejętności zawodowych, format CV stanowi podwójne wyzwanie: ma przejść przez filtr ATS i przekonać kierownika ds. rekrutacji, że jesteś doskonałym kandydatem na stanowisko. Przyjrzyjmy się zatem, jakie wymagania powinien spełniać.

Wybór idealnego szablonu CV

Ponieważ format CV jest niezwykle ważny w wywarciu dobrego pierwszego wrażenia, powinieneś położyć duży nacisk na jego projekt i styl. Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu graficznym, możesz sam zaprojektować CV. Jeśli tak nie jest, profesjonalne szablony znacznie ułatwią Ci stworzenie CV.

Przykład podsumowania umiejętności i celów zawodowych

Sekcja Podsumowanie umiejętności i celów zawodowych na CV nauczyciela jest streszczeniem zarówno cech Twojej osobowości, jak i cech zawodowych. To Twoja historia nauczania. Spraw, żeby emanowała energią.

Zasadnicze cele Podsumowania umiejętności i celów zawodowych

Podsumowanie umiejętności i celów zawodowych to jedyne miejsce w CV nauczyciela, gdzie możesz wykorzystać swoje zdolności twórczego pisania, okrasić swój życiorys energią i dodać mu szczypty osobowości w celu uzyskania przewagi nad konkurencją.

Oto dwa cele Podsumowania umiejętności i celów zawodowych CV nauczyciela:

 • Przekazanie starannie wybranych, najistotniejszych informacji o dotychczasowej karierze, cechach i osiągnięciach zawodowych.
 • Opowiedzenie przyszłemu pracodawcy, w jaki sposób przyczynisz się do rozwoju jego szkoły lub firmy w roli doskonałego pedagoga.

W większości przypadków Podsumowanie umiejętności i celów zawodowych znajdzie się u góry na CV. To najlepsze miejsce na obejmującym jedną stronę A4 życiorysie. Wykorzystaj to! Pamiętaj, by w podsumowaniu opisać prawdziwą osobę, unikać frazesów i zapewnić wgląd w swoją charakterystykę jako nauczyciela. Doskonale się do tego nadają energiczne czasowniki opisujące akcję.

Przykład Podsumowania umiejętności i celów zawodowych, który można dostosować odpowiednio do potrzeb

Doświadczona i pełna pasji nauczycielka z zamiłowaniem do swojego fachu. Biegła w tworzeniu kompleksowych i wszechstronnych programów nauczania spełniających wszelkie wymagania i standardy edukacyjne. Mobilizująca młodzież do nauki i budząca ciekawość uczniów poprzez wymaganie od nich samodzielnego wkładu w cykl zajęć. Doskonale zorientowana w metodach nauczania ukierunkowanych na wspieranie dzieci w ich rozwoju umysłowym, emocjonalnym i społecznym. Zaangażowana w rozwijanie umiejętności i kompetencji uczniów, stara się pozytywnie wpłynąć na ich życie.

Skopiowane!

Przykład sekcji Historia zatrudnienia na CV: zaprojektowana tak, by zaimponować

Sekcja Historia zatrudnienia jest podstawą CV, ponieważ łączy ze sobą wszystkie istotne informacje dotyczące Twojej kariery. Zadbaj o to, by była to najsolidniejsza i najbardziej szczegółowa sekcja w Twoim CV. Profesja nauczyciela to zawód zróżnicowany i wymagający elastyczności, zarówno pod względem doświadczenia zawodowego, jak i ze względu na różne środowiska, z jakich wywodzą się nauczyciele. Jeśli dopiero zaczynasz pracę jako nauczyciel lub dokonujesz zwrotu w karierze, możesz swobodnie opisać nawet takie doświadczenie zawodowe, które jest jedynie marginalnie powiązane z funkcją nauczyciela.

Przykład historii zatrudnienia, który można dostosować odpowiednio do potrzeb

Nauczyciel przedszkolny w Przedszkole nr 124, Radom
Wrz 2015 - Wrz 2021

 • Zapewnienie optymalnej opieki i wsparcia edukacyjnego dzieci w wieku 1-3 lat;
 • Utworzenie i wdrożenie planów zajęć opartych na zainteresowaniach dzieci odpowiednich do ich wieku;
 • Zachęcanie przedszkolaków do aktywnej zabawy i odkrywania nowych rzeczy wraz z kolegami;
 • Skrupulatne prowadzenie akt każdego przedszkolaka zawierających informacje dotyczące postępów i rozwoju dziecka;
 • Umożliwienie nauki na świeżym powietrzu i wykorzystanie do tego elementów przyrody;
 • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i procedur przedszkolnych.

 

Nauczyciel przedszkolny w Przedszkole nr 12, Radom
Wrz 2013 - Maj 2015

 • Opracowanie i wdrożenie wszechstronnego program nauczania przeznaczony dla dzieci w wieku 1-3 lat;
 • Wspieranie przedszkolaków w rozwoju społecznym poprzez stwarzanie odpowiednich okazji do zabawy;
 • Zachęcanie dzieci do angażowania się w otaczający je świat poprzez przedstawianie im interesujących tematów i zagadnień;
 • Tworzenie i pielęgnowanie pozytywnych relacji z rodzicami i innymi członkami rodzin przedszkolaków;
 • Zapewnienie praktycznych zajęć rozwijających umiejętności krytycznego myślenia;
 • Monitorowanie i rejestrowanie postępów dzieci oraz tworzenie planów ich dalszego rozwoju.
Skopiowane!

Przykład sekcji Umiejętności na CV nauczyciela: zróżnicowany zestaw narzędzi

Sekcja Umiejętności to jedna z najkrótszych sekcji w szablonu CV. Nie ma w niej miejsca na elaboraty. Pamiętaj, żeby każdy jej punkt był przemyślany i wnosił swoją treścią ważny wkład odnośnie do profesjonalnego zestawu profesjonalnych narzędzi, jakimi dysponujesz jako nauczyciel. Sekcja Umiejętności jest wykorzystywana przez rekruterów (jak również oprogramowanie ATS) do oszacowania Twojej produktywności i wszechstronności zarówno w codziennych zajęciach, jak i w trudnych sytuacjach. W przeciwieństwie do Podsumowania umiejętności i celów zawodowych w tej sekcji CV nie ma zbyt wiele miejsca na kreatywność. Każdej z umiejętności należy się najpierw dokładnie przyjrzeć, a następnie zdecydować, czy powinna zajmować cenne miejsce na CV.

Najlepszą metodą selekcji najbardziej odpowiednich umiejętności jest stworzenie na samym początku obszernej listy. Powinna ona zawierć wszelkie cechy i praktyczne narzędzia i umiejętności, jakie zdobyłeś lub rozwinąłeś w życiu i karierze. To z niej będziesz mógł wybrać odpowiednie umiejętności w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz. Zwróć uwagę na opis stanowiska, aby nie przegapić umiejętności, których pracodawca szuka u nowego nauczyciela. Pamiętaj o zamieszczeniu ich na CV.

Zakładamy, że znasz różnicę między umiejętnościami twardymi i miękkimi, ale dla przypomnienia warto powtórzyć: umiejętności twarde odnoszą się do bardzo konkretnych i praktycznych działań lub reprezentują nabytą wiedzę i umiejętności, na przykład znajomość konkretnego oprogramowania, nauk ścisłych lub odpowiedniej metodologii. Umiejętności miękkie ujawniają się głównie w interakcjach z innymi osobami, należą do nich przykładowo inteligencja emocjonalna i umiejętności komunikacyjne. W przypadku CV nauczyciela obie kategorie umiejętności są istotne i należy dążyć do zachowania równowagi pomiędzy nimi.

Przykład sekcji Umiejętności, który można dostosować odpowiednio do potrzeb
 • Umiejętność układania programów edukacyjnych
 • Klarowne wydawanie instrukcji
 • Znajomość zróżnicowanych techniki uczenia się oraz i filozofii edukacyjnych
 • Umiejętności komunikacyjne
 • Wiedza o rozwoju dziecka
 • Kreatywne rozwiązywanie problemów
Skopiowane!

Przykład sekcji Wykształcenie na CV nauczyciela: powód do dumy

Sekcja Wykształcenie na CV nauczyciela należy pisać z rozwagą – powinna być ona krótka i treściwa. Jeśli masz wykształcenie policealne nie musisz wpisywać na CV informacji o szkole średniej.

Zadbaj o przejrzystość tej sekcji, o jasne i zwięzłe opisy. Wymień w niej odpowiednie dyplomy, certyfikaty i nagrody, które dowodzą Twoich belferskich umiejętności. Nauczanie to zawód, w którym liczą się dyplomy i certyfikaty. Najważniejsze z nich należy wymienić w Podsumowaniu celów i umiejętności zawodowych, a resztę zamieścić w tej sekcji.

Przykład sekcji Wykształcenie, który można dostosować odpowiednio do potrzeb

Licencjat w Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Radom
Wrz 2013 - Cze 2017

I Liceum ogólnokształcące, Radom
Wrz 2009 - Cze 2013

Skopiowane!

Najważniejsze porady:

 1. Dopasowuj swoje CV odpowiednio do każdej aplikacji. To znacznie zwiększy Twoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i zdobycie wymarzonego stanowiska nauczyciela.
 2. Zwróć uwagę na format CV nauczyciela i wybierz odpowiedni szablon CV, zarówno po to, żeby przejść przez selekcję ATS, jak i w celu zaimponowania menedżerom ds. rekrutacji.
 3. Podsumowanie celów i umiejętności zawodowych na CV ma przekonać potencjalnego pracodawcę, że jesteś produktywnym, kompetentnym i rzetelnym nauczycielem.
 4. Stwórz solidną Historię zatrudnienia w odwróconym porządku chronologicznym, podając fakty oraz konkretne wyniki i osiągnięcia.
 5. W sekcji Umiejętności postaraj się wykorzystać słowa kluczowe z opisu stanowiska.
 6. Przyłóż się do napisania sekcji Wykształcenie, ponieważ odnosi się ona do Twojej własnej dziedziny i ekspertyzy.

Jeśli szukasz odpowiedniego narzędzia do szybkiego napisania CV nauczyciela, wypróbuj nasz łatwy w użyciu kreator CV i stylowe szablony wstępnie wypełnione przykładowymi zdaniami. A kiedy będziesz gotowy do napisania listu motywacyjnego, przejrzyj nasze przykłady listów motywacyjnych, a także bezpłatne wzory listów i zapoznaj się z przydatnymi wskazówkami.

Stwórz swoje CV w 15 minut!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Skorzystaj z profesjonalnych, przetestowanych w praktyce szablonów CV, które są zgodne z wymaganiami pracodawców.
Stwórz moje CV
4.5
Edytuj to CV
Udostępnij ten artykuł

Piękne szablony CV

Przekonaj do siebie pracodawców i rekruterów, korzystając z jednego z naszych 25+ eleganckich, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV. Pobierz go jako plik Word lub PDF.
4 z 5
na podstawie 405 opinii na Trustpilot
Skorzystaj z tego szablonuSztokholm resume template
Sztokholm
8 800 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuNowy Jork resume template
Nowy Jork
4 100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuWiedeń resume template
Wiedeń
2 200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSydney resume template
Sydney
1 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLondyn resume template
Londyn
3 800 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuDublin resume template
Dublin
4 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMoskwa resume template
Moskwa
740 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAmsterdam resume template
Amsterdam
1 800 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMadryd resume template
Madryd
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSantiago resume template
Santiago
1 300 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSingapur resume template
Singapur
730 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuOslo resume template
Oslo
590 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKapsztad resume template
Kapsztad
59 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuParyż resume template
Paryż
560 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBerlin resume template
Berlin
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuGenewa resume template
Genewa
34 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuVancouver resume template
Vancouver
520 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuTokio resume template
Tokio
360 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMediolan resume template
Mediolan
930 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLizabona resume template
Lizabona
230 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBarcelona resume template
Barcelona
490 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKopenhaga resume template
Kopenhaga
100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuChicago resume template
Chicago
150 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRio resume template
Rio
200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRzym resume template
Rzym
200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBoston resume template
Boston
120 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonujapońskie CV resume template
japońskie CV
55 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuShokumukeirekisho resume template
Shokumukeirekisho
3 600 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAthens resume template
Athens
130 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBrussels resume template
Brussels
75 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuPrague resume template
Prague
23 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSzanghaj resume template
Szanghaj
40 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuToronto resume template
Toronto
2 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Ta strona korzysta z plików cookie, by poprawić komfort użytkowania, do przeprowadzania analiz i w celach marketingowych. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na wszystkie pliki cookie zgodnie z naszą Polityka plików cookie iPolityka prywatności.
Zaakceptuj ciasteczka