1. Przykłady CV
 2. Kierownik sklepu
Napisany przez Susan ShorSusan Shor

Przykładowe CV na stanowisko Kierownik sklepu

Sprawdzone CV dopasowane do wymagań danego stanowiska pozwoli Ci zdobyć nową pracę w 2024 roku. Możesz zmienić i edytować przykładowe CV dla Kierownik sklepu, aby z łatwością opracować idealne CV w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że podasz swoje dane i pobierzesz swoje nowe CV - to wystarczy, aby zacząć proces starania się o nowe stanowisko!
4.1
Średnia ocena
49 osób również oceniło przykład
Przykładowe CV na stanowisko Kierownik sklepu
Edytuj to CV

Jak napisać CV kierownik sklepu

Pierwszym krokiem w pisaniu CV kierownik sklepu jest sprawdzenie odpowiedniego formatu CV. Twoje CV powinno zawierać następujące elementy:

 • Nagłówek;
 • Podsumowanie umiejętności i celów zawodowych;
 • Sekcję Historia zatrudnienia;
 • Sekcję Umiejętności;
 • Sekcję Wykształcenie.

Każda z tych sekcji ma jakiś cel, podobnie jak Twoje autoprezentacje sprzedażowe czy sesje szkoleniowe dla pracowników. Zwróć uwagę, że powiedzieliśmy „autoprezentacja”. Zdajesz sobie sprawę, że każdy klient jest inny, i odpowiednio do tego dostosowujesz swój ton i styl. To samo powinieneś zrobić w przypadku CV. Każdy sklep, do którego aplikujesz, zajmuje się innym towarem, ma inny styl pracy i inną klientelę. Jeśli chcesz zarządzać modnym sklepem z odzieżą dla nastolatków, Twoje CV powinno zabrzmieć świeżo, ale jeśli chcesz zostać zatrudniony w ekskluzywnym sklepie z biżuterią, powinieneś użyć bardziej powściągliwego tonu. Zawsze trzeba próbować wywrzeć na odbiorcy profesjonalne wrażenie.

Wybór najbardziej odpowiedniego formatu CV dla kierownik sklepu

Większość życiorysów jest pisana w odwrotnym porządku chronologicznym (dotyczy to także naszych przykładów CV). To dlatego, że rekruterzy są najbardziej zainteresowani informacją o tym, w którym momencie kariery znajdujesz się w tym momencie. Format ten daje Ci również możliwość podkreślenia zawodowych osiągnięć i zaprezentowania postępów w karierze. Sekcja dotycząca historii zatrudnienia na Twoim CV powinna zostać zapisana zgodnie z tym formatem, chyba że masz ważny powód, by z niego zrezygnować.

Przykład Podsumowania umiejętności i celów zawodowych na CV kierownik sklepu

Kierownik sklepu w dużej mierze bazuje na relacjach z innymi, zarówno klientami jak i pracownikami, dlatego Podsumowanie umiejętności i celów zawodowych na CV kierownik sklepu powinno to odzwierciedlać. Jest to miejsce, gdzie w trzech–pięciu zdaniach możesz pokazać, jaką jesteś osobą, i zaprezentować swój charakter. Dlaczego? To najlepsza okazja, aby „sprzedać się” potencjalnemu pracodawcy jako błyskotliwy, a jednocześnie rozsądny pracownik z talentem do zwiększania sprzedaży i zatrzymywania najlepszych pracowników w sklepie.

Użyj jednego zdania, aby się przedstawić. W kolejnym jednym lub dwóch opisz swoje największe sukcesy i osiągnięcia, a w końcowych dwóch wymień swoje umiejętności oraz to, co wniesiesz do firmy.

Oto przykładowy tekst Podsumowania umiejętności i celów zawodowych na CV kierownik sklepu, który może posłużyć Ci za inspirację.

Doświadczony i zorientowany na wyniki kierownik sklepu z trzyletnim doświadczeniem menedżerskim w handlu detalicznym. Zmotywowany profesjonalista z umiejętnością nadzorowaniu pracowników i wspierania optymalnej obsługi klienta. Buduje doskonałe relacje z pracownikami, biegły w organizacji zapasów i wizualną prezentacją towarów. Świetnie zorganizowany i przeszkolony w zakresie znajomości produktów i przepisów handlowych. Umiejący stworzyć środowisko sprzyjające wzrostowi sprzedaży i zadowoleniu klienta.

Skopiowane!

Przykład historii zatrudnienia: pokieruj swoją historią kariery

Od swojego pierwszego stanowiska w handlu detalicznym przeszedłeś długą drogę. Każde ze stanowisk przyniosło Ci nowe umiejętności lub dało Ci szansę na osiągnięcie sukcesu. Świetnie! Teraz możesz użyć odwrotnej kolejności chronologicznej, aby odpowiednio pokierować wizerunkiem swojej kariery, jaki zaprezentujesz menedżerowi ds. zatrudnienia.

Każdy punkt z listy rozbudowuje argumenty przemawiające za zatrudnieniem Ciebie na stanowisku, o które się ubiegasz, użyj zatem dynamicznych wyrażeń i odwołaj się do konkretnych liczb i danych, aby podeprzeć nimi swoją argumentację. Rozważ zastosowanie metody CAR: opisz wyzwanie (Co), powiedz, jakie działania podjąłeś (Akcja) i przedstaw ich wynik (Rezultat):

Przewidzenie trendu i zaopatrzenie sklepu w odpowiedni produkt, co zwiększyło sprzedaż o 20%.

Zwiększenie sprzedaży o 20%.

Za pośrednictwem tego przykładowego tekstu CV kierownik sklepu chcemy Ci podsunąć kilka pomysłów do wykorzystania w Twojej sekcji Historia zatrudnienia.

Starszy kierownik sklepu w Apple, Łódź
Kwiecień 2014 — Obecnie

 • Zatrudnianie, szkolenie i wspieranie rozwoju pracowników na różnych stanowiskach w całym sklepie;
 • Stworzenie systemu półrocznych ocen wydajności zespołu 85 pracowników i jego implementacja;
 • Przeprowadzanie przez 3 lata półrocznych remanentów w sklepie;
 • Nadzorowanie standardów merchandisingu podczas wprowadzania nowych produktów.

 

Asystent kierownika w sklepie fabrycznym Bose, Łódź
Październik 2012 — Kwiecień 2014

 • Nadzorowanie i szkolenie zespołu czterech pracowników zatrudnionych na część etatu i trzech pracowników pełnoetatowych w zakresie sprzedaży, merchandisingu i kontroli zapasów;
 • Wdrażanie i utrzymywanie wizualnego merchandisingu zgodnie z korporacyjnymi standardami firmy Bose;
 • Opracowywanie tygodniowych harmonogramów pracy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi płac, przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb pracowników i sklepu.

 

Konsultant ds. sprzedaży w sklepie Mediarynek, Łódź
Styczeń 2008 — Luty 2012

 • Szybka ocena potrzeb klientów i opracowywanie rozwiązań odpowiednio do problemu;
 • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem szeregu urządzeń i urządzeń peryferyjnych;
 • Aktualizacja wiedzy branżowej i technicznej we wszystkich powiązanych dziedzinach, aby lepiej rozwiązywać problemy klientów;
 • Edukacja i szkolenie klientów w zakresie rozwiązywania problemów z urządzeniami w celu uniknięcia niepotrzebnych wizyt powrotnych.
Skopiowane!

Przykład sekcji Umiejętności

Ta sekcja przyciągnie uwagę menedżerów ds. zatrudnienia do Twoich najważniejszych umiejętności. Jednocześnie na jej podstawie zorientują się, jakie kompetencje Ty uważasz za najbardziej istotne na danym stanowisku. Wpisz do niej zarówno umiejętności miękkie (cechy osobowości), jak i twarde (umiejętności techniczne/biznesowe). Sekcja ta jest doskonałym miejscem do zamieszczenia słów kluczowych z ogłoszenia o pracę, bo to zwiększy Twoje szanse na zajęcie wysokiej pozycji w ocenie przez ATS (program śledzenia kandydatów).

Czego szukają pracodawcy?

Doskonałe umiejętności komunikacyjne, znajomość budżetowania, planowania i produktu to niezbędne umiejętności kierownik sklepu, ale co wyróżni Cię spośród innych kandydatów? Oto angielskojęzyczna lista stworzona przez HubWorks, która podpowiada, jakich cech i kompetencji pracodawcy szukają u kierownika sprzedaży detalicznej. Kierownik sprzedaży:

 • Tworzy przyjazne miejsce pracy;
 • Potrafi wspierać rozwój pracowników;
 • Zachęca pracowników do zgłaszania pomysłów i sugestii;
 • Wyznacza cele i nagradza pracowników, którzy je osiągają;
 • Pełni rolę mentora;
 • Wykazuje zainteresowanie pracownikami;
 • Kieruje zespołem, dając dobry przykład.
Przykład CV z sekcją Umiejętności
 • Tworzenie listy płac i planowanie
 • Przywództwo interpersonalne
 • Myślenie strategiczne
 • Rozwiązywanie konfliktów
 • Zarządzanie projektami
 • Zarządzanie czasem
Skopiowane!

Przykład sekcji Wykształcenie z CV kierownik sklepu

Kierownicy sklepów często awansują z niższego stanowiska na coraz wyższe, i zawodu uczą się przede wszystkim w praktyce. Niektóre sklepy i firmy mogą jednak wymagać formalnego wykształcenia w dziedzinie biznesu. Sekcja Wykształcenie w CV to prosta lista, na której zamieścisz informacje dotyczące wykształcenia, certyfikatów i wyróżnień, jakie otrzymałeś za swoją pracę. Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe niż licencjat, możesz pominąć w tej sekcji informacje o szkole średniej.

Poniżej znajdziesz przykładowy fragment CV, który pokazuje, w jaki sposób zamieścić w życiorysie informacje o wykształceniu.

licencjat, Informatyka , Politechnika Łódzka
Wrzesień 2003 — Czerwiec 2007

 • Kierunek dodatkowy: Administracja i zarządzanie
 • Stypendium naukowe 2006 & 2007
 • Stypendium za osiągnięcia w nauce
Skopiowane!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Stwórz swoje CV w 15 minut!
Skorzystaj z profesjonalnych, przetestowanych w praktyce szablonów CV, które są zgodne z wymaganiami pracodawców.
Stwórz moje CV
4.1
Edytuj to CV
Udostępnij ten artykuł

Piękne szablony CV

Przekonaj do siebie pracodawców i rekruterów, korzystając z jednego z naszych 25+ eleganckich, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV. Pobierz go jako plik Word lub PDF.
4 z 5
na podstawie 405 opinii na Trustpilot
Skorzystaj z tego szablonuSztokholm resume template
Sztokholm
8 700 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuNowy Jork resume template
Nowy Jork
4 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuWiedeń resume template
Wiedeń
2 200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSydney resume template
Sydney
1 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLondyn resume template
Londyn
3 700 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuDublin resume template
Dublin
3 900 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMoskwa resume template
Moskwa
730 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAmsterdam resume template
Amsterdam
1 700 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMadryd resume template
Madryd
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSantiago resume template
Santiago
1 300 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSingapur resume template
Singapur
720 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuOslo resume template
Oslo
580 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKapsztad resume template
Kapsztad
57 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuParyż resume template
Paryż
550 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBerlin resume template
Berlin
1 500 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuGenewa resume template
Genewa
33 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuVancouver resume template
Vancouver
510 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuTokio resume template
Tokio
350 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuMediolan resume template
Mediolan
930 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuLizabona resume template
Lizabona
230 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBarcelona resume template
Barcelona
490 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuKopenhaga resume template
Kopenhaga
100 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuChicago resume template
Chicago
150 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRio resume template
Rio
200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuRzym resume template
Rzym
200 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBoston resume template
Boston
120 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonujapońskie CV resume template
japońskie CV
52 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuShokumukeirekisho resume template
Shokumukeirekisho
3 400 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuAthens resume template
Athens
110 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuBrussels resume template
Brussels
69 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuPrague resume template
Prague
18 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuSzanghaj resume template
Szanghaj
30 000 użytkowników wybrało ten szablon
Skorzystaj z tego szablonuToronto resume template
Toronto
2 000 000 użytkowników wybrało ten szablon
Ta strona korzysta z plików cookie, by poprawić komfort użytkowania, do przeprowadzania analiz i w celach marketingowych. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na wszystkie pliki cookie zgodnie z naszą Polityka plików cookie iPolityka prywatności.
Zaakceptuj ciasteczka